A+ A A-

Hostesky a promotéři

x

Hostesky a promotéry řadíme do databáze, z které si klient vybírá tyto lidi na různé akce. Výběr hostesek a modelek lze provést i formou castingu, kde se klient osobně setká s hosteskami. Na castingu si vybere hostesky dle jejich vystupování, komunikaci či jiných požadavků klienta.

Dle typu akce a nutnosti znalostí k dané akci proškolíme hostesky. Školení může probíhat přímo u klienta, kde se hostesky seznámí s danými produkty, nebo službou, se kterými mají pracovat.

Aktualizováno 30. 12. 2011 7:53

Zobrazeno: 8512

Číst dál: Hostesky a promotéři

Módní přehlídky

xx

Zajistíme módní přehlídky různých typů, klasické i netradiční, jako jsou např. zábavné, vtipné přehlídky, nebo přehlídky do různých stylů, které pobaví. Podílíme se na přehlídkách veřejných i neveřejných.

Nejoblíbenější jsou přehlídky spodního prádla, korzetů, korzetových šatů, svatebních šatů a šperků.
Spolupracujeme s různými návrháři, jejichž modely mohou být právě na vaší akci. Dále spolupracujeme s textilními školami, kde budoucí návrháři mohou navrhnout modely na vaši akci.

Aktualizováno 3. 1. 2012 12:40

Zobrazeno: 6723

Číst dál: Módní přehlídky

Výstavní servis

servis

Máte zájem o stavbu stánku na výstavě? Stačí nám sdělit, jakou máte představu, jak velkou máte objednanou plochu a do jaké cenové relace se chcete pohybovat. Na základě těchto informací uděláme grafický návrh celého stánku. Pokud je vše v pořádku, následuje samotná realizace.

Aktualizováno 12. 1. 2012 10:45

Zobrazeno: 6618

Číst dál: Výstavní servis

Výstavy a akce

akce2

Pro vystavovatele, kromě plného výstavního servisu zajistíme krásné hostesky/modelky, které např. mohou nalákat návštěvníky výstavy k vašemu stánku, podají základní informace o výrobku či službě a vážné zájemce předají klientovi. Dále se např. hostesky starají o občerstvení na stánku, nebo jen rozdávají letáčky či potřebné materiály. Hostesky mohou být oblečeny do elegantního, sportovního či sexy oblečení, např. do barev loga vaší firmy. Naše agentura dodá i např. reklamní předměty pro prezentaci klienta na těchto výstavách atd.

Aktualizováno 6. 1. 2012 10:40

Zobrazeno: 6618

Číst dál: Výstavy a akce

Reklamní předměty

reklama

Zajistíme reklamní předměty dle vašich požadavků. V nabídce máme různé katalogy, z kterých si můžete vybrat předměty. Jde o zboží od propisek až po oblečení, V.I.P. předměty a dárkové balení, hračky či zajímavosti. Tyto předměty pak bývají označeny např. logem klienta. Klient si schvaluje grafiku, která mu je dodána ve 2 - 3 grafických variantách. Po schváleni grafiky je zboží dodáno do 4 - 5 týdnů od podání závazné objednávky. Někdy bývá zboží i dříve. Klient je o průběhu tohoto procesu informován.

Aktualizováno 3. 1. 2012 12:41

Zobrazeno: 6669

Číst dál: Reklamní předměty

Kontakt

REHA Promotion s.r.o.
Kunratická 286
463 11 Liberec 30
723 513 276
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Z akcí


REHA PROMOTION | Reklamní agentura