A+ A A-

Výstavy a akce

akce2

Výstavy a akce

Pro vystavovatele, kromě plného výstavního servisu zajistíme krásné hostesky/modelky, které např. mohou nalákat návštěvníky výstavy k vašemu stánku, podají základní informace o výrobku či službě a vážné zájemce předají klientovi. Dále se např. hostesky starají o občerstvení na stánku, nebo jen rozdávají letáčky či potřebné materiály. Hostesky mohou být oblečeny do elegantního, sportovního či sexy oblečení, např. do barev loga vaší firmy. Naše agentura dodá i např. reklamní předměty pro prezentaci klienta na těchto výstavách atd.

 

Akce

Firemní večírky, dětské dny, párty, přehlídky a další. To vše dle vašeho přání zrealizujeme na klíč, nebo ve spolupráci s vámi. Spolupracujeme i s reklamními agenturami na různých akcích.

Nechceme být pro jiné reklamní agentury konkurencí, ale spolupracovat s nimi.

Nabídneme program na vaše akce v různých variantách. Program se může skládat např. z tanečního vystoupení, vystoupením rekordmanů, známých osobností, zpěváků čí moderátorů, módních přehlídek, různých ochutnávek, soutěží, či programu jak pro děti, tak pro dospělé. Možností je spousta. Jen si vybrat.

Kontakt

REHA Promotion s.r.o.
Kunratická 286
463 11 Liberec 30
723 513 276
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Z akcí


REHA PROMOTION | Reklamní agentura